fbpx
info@hambaravigarantii.ee
+372 5685 8956

LAITMATU GARANTII

Laitmatugarantii tasu on 33 EUR kuus ning hüvitamisele kuuluvad kõik hambaraviga seotud arved. Laitmatu hambaravi garantii on sobilik just Sulle, kui sinu hambaarsti külastus võib sisaldada:

*Hambaravigarantii lepingulistel klientidel on õigus valida endale meelepärane ja sobivas hinnaklassis teenuseosutaja ning võimalik saada antud teenuste eest hüvitist enda hambaarsti juures käies.

* Proteeside, kroonide, implantaatide ja breketite hüvitise taotlemise puhul on kohustus meile edastada arsti kinnitus ravi vajaduse kohta. Pöörame tähelepanu, et me ei hüvita esteetilisi teenuseid. 

*PEA MEELES, et riigipoolt hüvitatakse ainult esmavajalike hambaraviteenuste eest, kuhu eespool toodud teenused ei kuulu. Samuti ravikindlustustatud lapseootel naised ja alla üheaastaste laste emad saavad kasutada hambaravihüvitist kuni 85 eurot aastas, kusjuures patsient ise tasub vähemalt 15% arvest ise.

Välistused mida EI hüvitata:

*Kõigi nende teenuste eest, mis ei kuulu hüvitatavate teenuste nimekirja, tuleb patsiendil tasuda täishinda vastavalt kliendi poolt valitud Hambakliiniku hinnakirjale. 

Hüvitise arvutuskäik:
Oletame, et olete meie esimese aasta klient ja teie hambaravi arve on 200 EUR. Te ei külasta haigekassa lepingulist klienti, ehk te ei saa riigi poolt pakutavat hüvitist 40 EUR.  Teile jääb tasuda 200 EUR raviarve. 
 
Esimene aasta saavad laitmatugarantii kliendid hüvitist 50% raviarvest, kuni 396 EUR.  200 EUR – 50% = 100 EUR, mis kuuluks teile hüvitamisele. Jääk 296 EUR. 
 
Kui külastaksite aga haigekassa lepingulist klienti ja oleksite meie 2. aasta klient, siis 200 EUR – 40 EUR (riigipoolne hüvitis ) – 75% = 160 – 75% = 120 EUR, mis kuuluks hüvitamisele. Jääk 612 EUR.
 
*** Iga aastaga hüvitise protsent ja hüvitise piirmäär kasvab.  Lepingud, mis on pikemad kui viis  aastat on hüvitise piirmäär 1680 EUR kuni 90% raviarvest.
Liitumine

Teie andmed

Lepingu andmed

Arveid soovin
Lepingu allkirjastan
Olen nõus et minu registreerimist käsitletakse kui teenusega liitumist, mille alusel võib Tulundusühistu Hambaravi Garantii esitada mulle arveid.
Palun logige sisse et täita avaldust