fbpx
info@hambaravigarantii.ee
+372 5685 8956

LAITMATU GARANTII

Laitmatugarantii tasu on 33 EUR kuus ning hüvitamisele kuuluvad kõik hambaraviga seotud arved. Laitmatu hambaravi garantii on sobilik just Sulle, kui sinu hambaarsti külastus võib sisaldada:

*Hambaravigarantii lepingulistel klientidel on õigus valida endale meelepärane ja sobivas hinnaklassis teenuseosutaja ning võimalik saada antud teenuste eest hüvitist enda hambaarsti juures käies.

* Proteeside, kroonide, implantaatide ja breketite hüvitise taotlemise puhul on kohustus meile edastada arsti kinnitus ravi vajaduse kohta. Pöörame tähelepanu, et me ei hüvita esteetilisi teenuseid. 

*PEA MEELES, et riigipoolt hüvitatakse ainult esmavajalike hambaraviteenuste eest, kuhu eespool toodud teenused ei kuulu. Samuti ravikindlustustatud lapseootel naised ja alla üheaastaste laste emad saavad kasutada hambaravihüvitist kuni 85 eurot aastas, kusjuures patsient ise tasub vähemalt 15% arvest ise.

Välistused mida EI hüvitata:

*Kõigi nende teenuste eest, mis ei kuulu hüvitatavate teenuste nimekirja, tuleb patsiendil tasuda täishinda vastavalt kliendi poolt valitud Hambakliiniku hinnakirjale. 

Liitumine

Teie andmed

Lepingu andmed

Arveid soovin
Lepingu allkirjastan

Palun logige sisse et täita avaldust