fbpx
info@hambaravigarantii.ee
+372 5685 8956

PEREGARANTII

Peregarantii tasu on 50 EUR kuus ning hüvitamisele kuuluvad kõik ühe leibkonna hambaraviga seotud arved. (Lapsevanemad +lapsed kuni 18 a.) Peregarantii on sobilik just sulle, kui sinu peres kasvavad lapsed ning soovid tagada tervele perele terved hambad.

* Proteeside, kroonide, implantaatide ja breketite hüvitise taotlemise puhul on kohustus meile edastada arsti kinnitus ravi vajaduse kohta. Pöörame tähelepanu, et me ei hüvita esteetilisi teenuseid. 

*Hambaravigarantii lepingulistel klientidel on õigus valida endale meelepärane ja sobivas hinnaklassis teenuseosutaja ning võimalik saada antud teenuste eest hüvitist enda hambaarsti juures käies.

 *PEA MEELES, et kuni 19-aastaste laste kindlustatute hambaravi eest tasub haigekassa, kuid breketid, proteesid ja kroonid ei kuulu riigipoolt saadud hüvitise alla.

Välistused mida EI hüvitata:

*Kõigi nende teenuste eest, mis ei kuulu hüvitatavate teenuste nimekirja, tuleb patsiendil tasuda täishinda vastavalt kliendi poolt valitud Hambakliiniku hinnakirjale. 

Hüvitise arvutuskäik:
Oletame, et olete meie esimese aasta klient ja teie hambaravi arve on 200 EUR. Te ei külasta haigekassa lepingulist klienti, ehk te ei saa riigi poolt pakutavat hüvitist 40 EUR.  Teile jääb tasuda 200 EUR raviarve. 
 
Esimene aasta saavad peregarantii kliendid hüvitist 50% raviarvest, kuni 600 EUR.  200 EUR – 50% = 100 EUR, mis kuuluks teile hüvitamisele. Jääk 500 EUR. 
 
Kui külastaksite aga haigekassa lepingulist klienti ja oleksite meie 2. aasta klient, siis 200 EUR – 40 EUR (riigipoolne hüvitis ) – 75% = 160 – 75% = 120 EUR, mis kuuluks hüvitamisele. Jääk 960 EUR.
 
*** Iga aastaga hüvitise protsent ja hüvitise piirmäär kasvab.  Lepingud, mis on pikemad kui viis  aastat on hüvitise piirmäär 2700 EUR kuni 90% raviarvest.
Palun logige sisse et täita avaldust