fbpx
info@hambaravigarantii.ee
+372 5685 8956

TAVAGARANTII

Tavagarantii tasu on 15 EUR kuus ning hüvitamisele kuuluvad kõik hambaraviga seotud arved. Tava hambaravi garantii on sobilik just Sulle, kui kui käid korrapäraselt hambaarsti juures:

*Hambaravigarantii lepingulistel klientidel on õigus valida endale meelepärane ja sobivas hinnaklassis teenuseosutaja ning võimalik saada antud teenuste eest hüvitist enda hambaarsti juures käies.

*PEA MEELES, et kõigil ravikindlustusega täiskasvanuil on õigus saada haigekassa kaudu hambaravihüvitist hambaravikliinikutes, mis on Haigekassaga sõlminud koostöölepe 40 EUR aastas!

Välistused mida EI hüvitata:

*Kõigi nende teenuste eest, mis ei kuulu hüvitatavate teenuste nimekirja, tuleb patsiendil tasuda täishinda vastavalt kliendi poolt valitud Hambakliiniku hinnakirjale.

Hüvitise arvutuskäik:
Oletame, et olete meie esimese aasta klient ja teie hambaravi arve on 200 EUR. Te ei külasta haigekassa lepingulist klienti, ehk te ei saa riigi poolt pakutavat hüvitist 40 EUR.  Teile jääb tasuda 200 EUR raviarve. 
 
Esimene aasta saavad tavagarantii kliendid hüvitist 50% raviarvest, kuni 180 EUR.  200 EUR – 50% = 100 EUR, mis kuuluks teile hüvitamisele. Jääk 80 EUR. 
 
Kui külastaksite aga haigekassa lepingulist klienti ja oleksite meie 2. aasta klient, siis 200 EUR – 40 EUR (riigipoolne hüvitis ) – 75% = 160 – 75% = 120 EUR, mis kuuluks hüvitamisele. Jääk 180 EUR.
 
*** Iga aastaga hüvitise protsent ja hüvitise piirmäär kasvab.  Lepingud, mis on pikemad kui viis  aastat on hüvitise piirmäär 600 EUR kuni 90% raviarvest.
Palun logige sisse et täita avaldust