fbpx
info@hambaravigarantii.ee
+372 5685 8956

KAS TEADSID, ET...

       Oleme nagu paljud äriideed, mis on sündinud vajaduspõhiselt, muutes ühiskonda paremaks paigaks, kus elada. Õnnetusi ikka juhtub– ka hammastega, paraku vahel lausa nii, et inimene kaotab terve hamba. Ettevõtte asutaja oli üks neist, kel juhtus noorena rolleri õnnetus, kus ta kaotas enda esimesed 2 hammast täielikult ning kõrvalolevad 2 hammast vajasid rasket hambaravi. Ei läinud kaua aega mööda, kui ta sai aru, et noore naisena oli tema enesekindlus saanud löögi ning enda murega oli ta põhimõtteliselt üksi.

      Eestis puudus taoline teenus nagu hambaravigarantii/kindlustus ja haigekassa poolt saadud hüvitised ei korvanud tema raviarveid, mis osutusid üle 30 000 krooni. Elades 4-lapselises peres, oli iga kroon arvel, millest tingituna oli ta sunnitud minema haigekassaga lepingu sõlminud hambaarsti juurde, et saada mingigi hüvitis. Nagu öeldakse, siis iga asi juhtub põhjusega ja alates 2007. aastast jäi see idee talle pähe idanema. 2016. aastal otsiti erinevaid võimalusi ettevõtte asutamiseks kindlustuse näol. Tartu Hoiu-laenuühistu pakkus aga võimalust ja lahendust garantiina, millest tingituna hakati koostama äriplaani ja kunagi sündinud idee sai reaalsuseks. 1.mai 2017 tulime enda teenusega turule tänu THLÜ-le. 2022. aasta alguses liikusime THLÜ alt välja iseseisvalt tegutsevaks ühinguks, kuid nad jätkuvalt tagavad meie finantse, et kõik hüvitised saaksid kõigile välja makstud.
      Hambaravigarantii ei ole tavaline teenuseosutaja, vaid oleme tulundusühistu, kus kõik meie kliendid võivad tulla meie liikmeks. Hambaravigarantii liikmed ja kliendid on need, kes vastutavad ise enda kauni naeratuse eest, ega lase ennast heidutada kallite hambaravi arvete eest. Meie kliendid saavad valida ise enda teenuseosutaja ja haigekassa hambaravihüvitis on neile vaid boonuseks.
2022. aasta seisuga oleme tegutsenud 5 aastat ning 99% taodeldud hüvitisi on saanud positiivse vastuse. Meie eesmärk on muuta hambaravi kõigile kättesaadavamaks ja oleme arvamusel, et igal inimesel on õigus valida endale meelepärane ja sobivas hinnaklassis teenuseosutaja. Õnnetus ei hüüa tulles ja ootamatud väljaminekud ei meeldi kellelegi. Usume, et inimese naeratus on tema visiitkaart ning anname endast parima, et meie teenus oleks kättesaadav kõikidele eestlastele.
 
Hambaravigarantii on suunatud personaalsele lähenemisele, seega palume eriolukordade puhul meiega ühendust võtta, et saaksime leida just teile sobiliku lahenduse. Jaga meiega enda kogemust antud teenuse ja pakettide osas. Vaid üheskoos saame panna rahva naeratama.
Palun logige sisse et täita avaldust