Tutvustus

Taskukohane hambaravi kõigile

Mitte kellelegi ei meeldi ootamatud väljaminekud. Eriti siis, kui kaalul on tervis ja kulutusega ei kannata oodata. Lõime hambaravi garantii teenuse, et korras hambad oleksid Sulle alati taskukohased.

Hambaravi Garantii toimib väga lihtsalt- Sina panustad iga kuu väikese summa oma ravifondi ja saad seda kasutada täpselt siis, kui tarvis*.  Hüvitamisele mineva summa maksame Sulle tagasi 15 päeva jooksul, Sinu kanda jääb vaid omaosalus.

Näide garantii toimimisest

Oled olnud Tavagarantii teenuse klient juba üle aasta. Hambaarsti arve on 240 €, millest meie hüvitame 75% ehk 180 € ning sinu omaosaluseks jääb 60€

Erinevalt näiteks kindlustusest ei maksa Sa kunagi pelgalt meelerahu eest, sest isegi kui Su hambad püsivad täiesti terved ja Sa ravi ei vaja, jääb kogutud summa alatiseks alles. Vajadusel saad osa sellest ka edasi pärandada.

Usaldusväärsus on oluline

Oma raha turvalisuse pärast Sa muretsema ei pea, sest kuulume pika ajalooga Tartu hoiu-laenuühistusse. Sinu raha seisab usaldusväärses fondis.

* Hambaravi Garantii teenust saad kasutama hakata minimaalselt 30 päeva pärast liitumist. Hambaravi garantii kehtib Eesti piires.

Garanteeri endale
taskukohane hambaravi.

Leia endale sobiv garantiilahendus ja sa ei pea enam kunagi
valima hammaste tervise ja raha vahel.